Přijď, lásko, k nám

Přijď, lásko, k nám

Gemini - 1996
ISBN: 80-85975-54-8

Gemini (1996) 80-85975-54-8 384

Bernie je manažer obchodního domu, je vždy obklopený ženami, od prodavaček po exkluzívní manekýnky. Hledá svou velkou lásku, a když se mu ji podaří najít, zákeřná choroba mu ji vezme. Jak se s tím vyrovná? Najde nový smysl života a novou lásku?

ivka
  8. 5. 2016, 15:10
Knihy D. Steelové jsem četla velmi mladá, a tehdy se mi moc líbily, dnes bych se na to dívala asi trochu jinak. Ale tato kniha se mi jaksi zaryla do paměti a i po těch letech si pamatuji její děj, což o všech knížkách říct nemohu.
maratach
  22. 9. 2011, 5:40
ctenarka
  11. 8. 2011, 22:39
Romány Danielle Steel moc nemusím. Četla jsem před lety asi tři. Jsou to vesměs takové jednoduché oddychovky u kterých se nemusí moc přemýšlet.Ale tato kniha mi utkvěla v paměti, je trochu jiná a strašně smutná.