Nevěstin náhrdelník

Originální název: Bride's necklace

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-234-3

Alpress (2006) 80-7362-234-3 309

Victoria se snaží ochránit svou křehkou sestru Claire před úmysly chlípného otčíma, barona z Harwoodu. Dívky vidí spásu v útěku, ale na ten jim scházejí peníze. Neohrožená Victoria sebere baronovi velmi vzácný šperk, než však spolu s Claire stačí uskutečnit svůj plán, dojde k incidentu, který je doslova vyžene z domova. Victoria na poslední chvíli ubrání sestru před baronovou posedlostí jen díky tomu, že ho napadne a zraní. Poté dívky uprchnou do Londýna. Ve chvíli, kdy už málem propadnou beznaději, nečekaně získají zaměstnání v domě jistého mladého hraběte. Nebude zde na obě krásky číhat další nebezpečí? Jaké úmysly má hrabě, který se netají tím, že by přivítal nezávazný flirt? Přicházejí různá překvapení pro obě strany, je třeba se rozhodnout a hlavně rychle jednat; jenže to leckdy není vůbec snadné, zvlášť když do hry vstoupí láska… (Založil/a: Ellesime)

Syssinka
  23. 5. 2013, 18:23
Nádherná knížka.jedna zmála, která je napínavá a zajímavá od začátku až dokonce. Plná lásky, napětí a i životních zvratů. Všem co ji nečetli vřele doporučuji.