30 způsobů jak se zbavit stresu

30 způsobů jak se zbavit stresu Originální název: 30 Wege aus dem Stress

Grada - 2009
ISBN: 978-80-247-2486-7

Grada (2009) 978-80-247-2486-7 117

Stres - "zlo" naší doby? Dříve byly stresové reakce důležité pro přežití - dnes nás vyvádějí z rovnováhy, způsobují onemocnění těla i duše a jsou příčinou rychlejšího stárnutí. Zapomeňte na dobře míněné rady jako "Vyvarujte se stresu!". Dnes je to zcela nemožné. Mnohé stresové faktory zkrátka nelze eliminovat. Tělo nám přesně řekne, co potřebuje - musíme mu jenom vědomě naslouchat. Naučte se prolomit získané vzorce chování a uvědomte si vlastní hranice - zkuste svůj život trochu zpomalit. (Založil/a: slide)

Johannes Huber Johannes Huber
*31.05.1946

alča87
  9. 8. 2014, 18:23
I pro mě to byla povinná četba ke zkoušce na vysoké škole. Většinu věcí člověk ví, ale ne vždy to jde uskutečnit tak, jak si autor představuje. Určitě dobře napsaná kniha, ale po těch letech co jsem ji četla si skoro nic nepamatuju. Další z řady populárně-naučných knih, které Grada vydává. Ale je krátká a pro někoho, koho to zajímá, je určitě zajímavá.
gabce
  15. 2. 2014, 22:28
Kniha, ke které jsem přišla jak slepý k houslím - povinná četba ke zkoušce na vysoké škole. Jedinné co si pamatuju byl pořád zmíněný lecithin :D