Conan - Vrah králů

Conan - Vrah králů Originální název: Conan - Vrah králů

Wolf Publishing - 2007
ISBN: 978-80-254-0570-3

Wolf Publishing (2007) 978-80-254-0570-3 304

Dvacátá osmá kniha z Edice Pevnost.

Kde se objeví příšerné modré oči Iaiana Chlapce, tam se stane vražda. Také mu říkají král vrahů, vrah králů. Jenomže kobří vejce, nastražené v loži zingarského krále Santiddia, pro něj tentokrát znamená víc než jen splněný úkol a plný váček zlata. Je to začátek jeho konce. Ze zločinu je obviněn Conan, jenž prchá ze Zingary do Ophiru. A tam se jeho osud splétá s Iaianovým do velkého uzlu, který nikdo nedokáže rozmotat. Může jej pouze rozcupovat gryfí zobák anebo Conan rozseknout svým mečem...

El Curo
  30. 9. 2016, 15:32
Za sebe musím říct, že se jedná o dílo přinejmenším rovnocenné s jinšími Howardovými následovníky, to se musí nechat. Doporučuju k přečtení!
Neferit
  22. 5. 2011, 14:17
Jak mám postavu Conana ráda, tak tohle je jeden z titulů, který jsem sice hned po vydání zakoupila, nicméně přečetla jsem ho pouze jednou a poněkud otráveně jej odložila do police, kde se do něj od té doby práší. Četla jsem to já, četl to táta, četl to brácha (máma to raději ani nezkoušela) - a u všech to dopadlo stejně. Chudák kniha.

EDIT: Po dlouhém rozmýšlení snižuji hodnocení ze tří hvězdiček.