Taky jsem byla PUNK

Taky jsem byla PUNK

Host - 2001
ISBN: 80-7294-036-8

Host (2001) 80-7294-036-8 130

"Svět, do kterýho jsem se narodil, je hnusnej. Hnusná je moje rodina, hnusná je celá společnost, která se kamsi žene, a hnusnej jsem taky já. Jsem jenom zrcadlo týhle doby. Nejsem ten typ, co letí – nosím starý hadry a na hlavě mám kohouta, nemeju se, děti se mě bojej a pro to, jak vypadám, mě nikde nechtěj. Nemám práci, peníze ani domov; no future pro mě, no future pro celou společnost. Nemám na to něco změnit. Jsem jen odpad tý společnosti.
Tak se podívejte, kam jste došli, když máte děti jako jsem já!
Nedali jste mi možnost žít tak, abych byl šťastnej. A já už bych vám dneska na takovej život sral.
Neptejte se, co je v mý duši, protože v mý duši jsou jenom sračky.
Můj život jsou jenom drogy, sex a rock'n roll. Všechno tohle mě ničí, já vím, ale já chci brzo chcípnout, protože tenhle svět nenávidím."

zdroj: přebal knihy (Založil/a: GaGabriella)

Veronika Hladilová Veronika Hladilová
*08.01.1980

Dominie
  11. 9. 2015, 14:13
.. A jak jsem se na tuhle knížku těšila.. Naprosté zklamání, nedokázala jsem to přečíst ani do konce, ale nakonec jsem se přemluvila, že se tam třeba ještě něco zajímavého dozním.. Dozvěděla jsem se maximálně to, že to bylo stavěné akorát na obrovské póze, snaze zalíbit se ostatním, někam zapadnout.. S punkem, životním stylem téhle hudby a láskou k tomu to nemělo absolutně, ale absolutně nic společného. Totální ŠROT.
meduzaX
  6. 7. 2015, 14:21
Autorka si hrála na punkerku, pak se přizpůsobila společnosti a stala se ,,hodnou a normální" a měla potřebu napsat o tom rádobycool knížku, která má s punkem společnej asi jenom název. Nedoporučuju ani otevírat, je to strašná blbost.
Pulprdelac01
  12. 6. 2015, 21:56
Obsahuje spoiler spoiler Těší mne, že mohu být prvním čtenářem, který napíše komentář k této trapné knížce o rádoby punkerce. Chtěla jsem číst knihu o nějaké punkerce či punkáčovi z dřívejší doby než jsem já, byla jsem nadšená, že vůbec taková kniha je, okamžitě jsem si ji půjčila a mé zklamání nejde ani slovy popsat. Příjde mi, že autorka neví o pravých punkáčích zhola ale vůbec nic. Hrála si na punkerku a celá knížka je směšná. K tomu mi stačilo přečíst prvních 30 stránek. Nehledě na to, jakým nespisovným jazykem to bylo psáno. Chápu nespisovný slovník, ale tohle mi přišlo moc. Nezlobte se na mě, ale byla "punk" a člověk, který je punkáč ať tuhle knížku nikdy nečte. Ztráta času. To co ona píše není o punku, ale o lidech a o ní, která si na punk hrála. Punkáč pravý, je v srdci navždy punkáčem, i když třeba někteří ve třiceti a víc chytnou "rozum" a už se zklidní. Ale nikdy jsem neslyšela říkat takové věci jako v téhle knížce. A za další, autorka pochází z Brna, ale slovník teda je hrozný. Za další, nebyla punkerka ale feťačka. " Bylo mně taky blbě z punkáčů, voznačili mě za zrádkyni a málem po mě neflusali a nikdo se se mnou nechtěl bavit." ---- Tak tady de vidět, že vo punku věděla úplný ho*no ----