Elvis a jeho pánev

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Egmont - 2002
ISBN: 80-7186-800-0

Egmont (2002) 80-7186-800-0 207

Další kniha z edice Drazí Zesnulí zkoumá pod drobnohledem život a činy slavných postav dávné i nedávné minulosti. Tentokrat je na řadě nekorunovaný král rock and rollu.
Ilustroval Philip Reeve. (Založil/a: Cargas)

Abigor
  5. 6. 2012, 22:34
Týjo, tak tomu teda fakt říkám DROBNOHLED, když mi kniha říká i takový drobotiny, jako je třeba to, že se ženský válely v kaluži jeho potu! Byl to jeden velkej upocenec, nic jinýho! Nenažranec, upocenec a tehdejší polobůh!
Je to srandovní kniha, nevím, jestli fakticky zcela správná, to ať posoudí jiní, nicméně mě, jako laika, tato kniha šokovala životem Elvise tak, jak jsem si ho nikdy ani nedokázal představit! Letět přes celej Amér jen kvůli kokosovýmu nebo jakýmu že to koláči? A to jako fakt???
Nicméně mě se ta kniha moc líbila. Tečka.
Peter.Melon
  4. 5. 2011, 7:36
Zábavné pojetí Elvisova života.Kniha je to dobrá,ale je spíše průměrná.Zmínka o Elvisově pánvy znamená,že jako každá hvězda prošel nejen dobrým,ale i zlým obdobím života,kdy ho někteří lidé neměli příliš v lásce.Král rock and rollu v této knize jako by ožil a žil svým vlastním životem uvnitř této knihy z edice Drazí zesnulí.Dávám zhruba 6/10 bodů.