Blízká setkání třetího druhu

Blízká setkání třetího druhu Originální název: Alien Encounters, True-Life Stories of Aliens, UFOs and Other Extra-Terrestrial Phenomena

Brána - 2009

Brána (2009) 208

Skutečné příběhy o mimozemšťanech, UFO a jiných vesmírných fenoménech

Nový pohled na mediálně nejznámější případy, dokládající přítomnost mimozemšťanů na naší planetě, vnáší světlo do tajuplných úkazů, které jsou s tím spojeny. Autor shrnuje fascinující výpovědi očitých svědků a tato "blízká setkání třetího druhu" podrobně popisuje a rozebírá. V jejich výčtu nechybí "Exeterský incident", při němž byli pozemšťané pronásledováni posádkou UFO, "případ Soccoro", který stále platí za jeden z nejpřesvědčivějších důkazů o aktivitě mimozemšťanů na naší planetě, svědectví pilota, jenž na vlastní oči spatřil vesmírnou leteckou formaci, ani světoznámý případ únosu manželů Hillových. Pokud o existenci mimozemšťanů ještě pochybujete, tato kniha vás o ní určitě přesvědčí. (Založil/a: Cargas)