Zabíječ šamanů

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Polaris - 2010
ISBN: 978-80-7332-164-2

Polaris (2010) 978-80-7332-164-2 296

Trpasličí trolobijce Gotrek a jeho lidský společník Felix Jaeger, nejznámější dvojice hrdinů světa Warhammeru, míří vstříc novému dobrodružství.

Když se Gotrek a Felix vydají na sever, aby tam pátrali po zbylých členech řádu Ohnivých srdcí, narazí na nové společníky a spojence. Samozřejmě se setkají i s tlupami bestií slídícími po Drakwaldu, ale kromě nich je tam toho čeká víc, než si dokážou představit. Brzy se přesvědčí, že zlovolné síly Chaosu nikdy nespí a než se nadějí, musí bojovat nejenom o svou čest, ale i za samu budoucnost Říše. (Založil/a: Ellesaar)

Mr.Corpse
  19. 3. 2013, 6:48
Podle mě je škoda, že tenhle díl je ze všech nejhůř ohodnocen. I když se mi dosavadní knihy, (až na Zabíječe elfů), moc líbily, tak jim scházelo něco podstatného, a to osobnost Snorri Nosohryz. Právě v sedmém díle mne velmi zklamala jeho neúčast a zde mě potěšil jeho návrat, sic bez paměti, ale přece :). K tomu zase masivní účast bestií doprovázená vířící runovou sekerou. A poprvé, konec, který hned navazuje na další díl. Sečteno podtrženo, hvězdičky jsou tak akorát :)