Hana a Hana: Ty kráso

Hana a Hana: Ty kráso Originální název: Hana a Hana: Ty kráso

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-101-3

BB art (2007) 978-80-7381-101-3 104

Po knížkách nazvaných Ty jo a Ty vogo přichází třetí pokračování. Nejmenuje se Ty kráso náhodou. Jak říká Hana (ta s modrými vlasy), "Fakt to jako neznamená, že bysme předtím nebyly krásný. Jasně že jsme byly krásný. Určitě krásnější než učitelka na děják nebo Hilda." A Hana (ta s většími prsy) ji doplňuje: "Naše třetí knížka se jmenuje 'Ty kráso' proto, že tohle oslovení používá jeden fakt dost hezkej kluk ze třeťáku. Možná ho v našem komixu taky uvidíte." A neuvidíte jen jeho, ale taky třeba Hildu (ano, je to kráva, ale do komixu už patří), Dýdžeje (ten je "libovej", jak by řekla Hilda), Majka, Bráchu, pornoherečku Samantu, Janu a Janu... no zkrátka všechny postavy, které se týden co týden objevují v dnes už kultovním komixovém seriálu v časopise Reflex. Aneb Hana a Hana do třetice všeho hezkého, chytrého a atraktivního. Přesně jako jsou obě hlavní hrdinky. Ty kráso! (Založil/a: saenea)