Tajemství lovce duchů

Tajemství lovce duchů Originální název: The Spook's Secret / Night of the Soul Stealer
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Deus - 2009
ISBN: 978-80-87087-95-4

Deus (2009) 978-80-87087-95-4 264

Přichází dlouhá, tuhá a krutá zima. A neexistuje horší místo, kde zimu strávit, než je Anglezarke. Thomas Ward je učněm lovce duchů, který loví čarodějnice, spoutává strašidla a zahání duchy. Dny jsou stále kratší a chladnější. Poblíž domu lovce duchů se objevuje neočekávaný návštěvník. Tom nemá potuchy, kdo cizinec je nebo co požaduje, ale lovec duchů se náhle rozhodne opustit Chipenden a odcestovat do zimního domu v Anglezarku. Je to pusté, hrozivé místo plné čarodějnic a tajemství o lovcově mládí. Kdo byl cizí muž? Je Tom opravdu připraven čelit všemu, s čím se setká v Anglezarku? (Založil/a: hiro666)

Joseph Delaney Joseph Delaney
*05.02.1932 - †??.1.1999

Fešná Bleška
  16. 8. 2014, 20:39
Chytlavá fantasy, ze které na vás dýchne mrazivá atmosféra. A to se jen tak nějaké knížce nepovede. Tato série není moc známa, což bylo pro mě další plus - připadala jsem si jako Howard Carter když vstupoval do Tutanchamonovy hrobky a netušil, co na něj čeká. A tahle kniha byla skvělý objev.
petřííík
  25. 4. 2014, 11:28
trošku slabší díl možná není tak akční ale pořád rozvíjející v postavách :) a že má každý svoji slabinu a moc s emi líbí Alice přád do n nevidím ale to nevadí :)