Učeň lovce duchů

Učeň lovce duchů Originální název: The Spook's Apprentice / Revenge of the Witch
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Deus - 2008
ISBN: 978-80-87087-59-6

Deus (2008) 978-80-87087-59-6 192

Lovec duchů je muž, jehož úkolem je chránit obyvatele země před čarodějnicemi, strašidly a ostatnim zlem. Navzdory jeho neocenitelné práci se mu všichni vyhýbají. Po smrti posledního učně přijímá lovec duchů mladého Thomase Warda, který je sedmým synem sedmého syna, a tím pádem je oprávněn tuto práci vykonávat. Během jeho první cesty z nákupu dojde k potyčce s místními kluky, které odežene Alice, dívka se špičatými botami, před kterou lovec duchů Thomase varoval. Ta ho navede k propuštění staré matky Malkin, která byla pohřbena zaživa, protože zabíjela děti a pila jejich krev. Jakmile se Malkin dostane na svobodu, začínají Thomasovi opravdové problémy. A zdá se, že jediný, kdo mu může pomoci, je ta, která ho do všeho navedla... Alice. (Založil/a: hiro666)

Joseph Delaney Joseph Delaney
*05.02.1932 - †??.1.1999

anishta
  14. 10. 2014, 23:59
Velmi čtivé, napínavé, mělo to spád, ale byl to očividný předdíl. Prostě jenom úvod do děje + nějaká ta lehčí zápletka. Líbilo se mi to. Jdu na další.
Taychi
  19. 8. 2012, 21:46
Knihu jsem dostala k Vánocům a dva roky mi trvalo, než jsem se k ní dostala jako ke čtení, i když jsem ji měla pětkrát rozečtenou po desátou stranu. Nepochybuji o tom, jaké má kvality, ale mě prostě nezaujala. Nudila mě. Kamarádka si ji ode mě půjčila a nemohla si ji vynachválit. :-)
petřííík
  8. 2. 2014, 11:15
určitě dopručuji, první díl nebyl tak zajíavý... ale dlaší díly jsou lepší a lepší určtě doporučuji lovec duchu bitva. Děj a postavy se dost rozšíříli ařekla bych že je ted super sága :)