Kletba lovce duchů

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Deus - 2009
ISBN: 978-80-87087-66-4

Deus (2009) 978-80-87087-66-4 256

Thomas Ward je v prvním roce učení u lovce strašidel Johna Gregoryho. Brzy podstoupí zkoušku ohněm, při níž se musí vypořádat se strašidlem prvního stupně. Společně s lovcem pak odjíždí na pohřeb do Priestownu, města s obrovským kostelem a velkým tajemstvím pod jeho ulicemi. Lovec se zde chce konečně vypořádat se strašidlem zvaným „Zhouba“, které je uvězněno v katakombách. Úkol komplikuje příjezd inkvizitora, který považuje lovce strašidel za čaroděje. Inkvizitor lovce zajme a drží s ostatními čaroději v temných chodbách sklepení. Tom se jej vydává zachránit. Bude mít chlapec dost síly a odvahy, aby osvobodil svého mistra ze spárů inkvizitora? (Založil/a: hiro666)

Joseph Delaney Joseph Delaney
*05.02.1932 - †??.1.1999

anishta
  27. 10. 2014, 21:41
Druhý díl, kde příběh roste a roste. Jestli jsem uvažovala, že první díl je pro děti, tak tohle bych už dětem do ruky nedala vůbec. :D Zhouba byl celkem děsivý. Zatím si dávám od Toma pauzu, ale určitě se k jeho příběhu vrátím.