Eric Clapton - Autobiografie

Originální název: Eric Clapton

Nakladatelství Lidové noviny - 2008
ISBN: 80-7106-948-5

Nakladatelství Lidové noviny (2008) 80-7106-948-5 303

Eric Clapton, bluesová a rocková legenda, popisuje svůj život bez obalu a bez příkras. Jeho výpověď je plná zážitků ze šedesátých let, kdy nastupují na scénu Beatles, Rolling Stones a sám Clapton se dostává do vleku událostí spjatých s životním stylem hippies a svobodomyslné mládeže pohrdající jakýmikoli společenskými pravidly vůbec. Je s podivem, že přežil vše, co zkonzumoval v obdobích těžké závislosti na alkoholu a drogách. (Založil/a: skjaninka)

Eric Clapton Eric Clapton
*30.03.1945

huttershofen
  22. 1. 2013, 17:24
Skvěle napsáno, s nadhledem, čtivě a zajímavě. Snad jen ke konci, kdy začal Eric "sekat latinu", to začíná literárně trochu ztrácet dech. Ale jako celek velká spokojenost.
jirkam
  17. 8. 2012, 18:43
Životopis mého oblíbeného kytaristy, zpěváka a drogově závislé trosky. Naštěstí se z toho všeho dokázal vyhrabat a napsat tuto úžasnou knihu, ve které zbožňuji pasáže z jeho mládí, kdy postupně pronikal na scénu přes známosti.
Monika Prudičová
  27. 7. 2016, 10:42
Přečetla jsem jedním dechem... Je to sice už pár let, co jsem tuto autobiografii četla, ale mám v plánu si ji opět přečíst...:-) krásně napsané...