Letní vzplanutí

Letní vzplanutí Originální název: Letní vzplanutí

Petra - 2007
ISBN: 978-80-7301-217-5

Petra (2007) 978-80-7301-217-5 158

Ve své nové knize vypráví autorka příběh šestnáctiletá Valérie, která právě končí druhý ročník gymnázia a před ní jsou velmi nelákavé vyhlídky na prázdniny. Dovolená s rodiči, potom tábor se starou partou, prostě nic, co by alespoň trošku zavánělo dobrodružstvím. A i když má Valérie pocit, že to letošní léto bude zaručeně ztracené, odjezd na tábor jí obrátí život vzhůru nohama. Potká spoustu nových lidí a zažije netušená dobrodružství, která kalí jen nepříjemné nedorozumění s nejlepším přítelem Radkem… (Založil/a: nicklenka)

Petra Makoliová Petra Makoliová
*05.03.1977

Tatafa
  19. 1. 2017, 18:42
Velice čtivá knížka, která příběh, na rozdíl od řady romantických knížek, poutavě a zajímavě zaplétá a postupně odhaluje, takže čtenář od první kapitoly neví, jak příběh bude pokračovat, případně končit. Myslím si, že touto knihou nepohrdnou nejen náctiletí, kterým je určena, ale i starší milovníci romantických příběhů ... vřele tuto knížku všem doporučuji!