Věř na lásku

Věř na lásku Originální název: Věř na lásku

Petra - 2007

Petra (2007) 224

Ke svým sedmnáctým narozeninám dostane sympatická a trochu nesmělá Natálie dárek, který si již dlouho přála. Zdá se, že jí změna image otevře nové nečekané možnosti – začne se o ni zajímat školní idol Richard. Vztah s Richardem ovšem nenaplní ani jednu Natáliinu představu o pravé lásce. Není divu, že se její život obrátí naruby v okamžiku, kdy se seznámí s hokejistou Rendym. Natálie má pocit, že konečně našla svého prince. Jenže – nic není tak jednoduché. Ani první láska. (Založil/a: nicklenka)

Dominika Kirschová Dominika Kirschová
*1984

Luci-ye
  9. 8. 2011, 9:06
Typická slaďárna, u které nechybí ani pořádné dráma ("šokující" odhalení pravdy na horách, útěk z chaty) a nakonec happy end. Navíc mě štvalo, že hrdinka má všechno tip ťop - úplná, fungující, milující rodina, chápající maminka; hrdinka majícící nejméně tři ctitele (Richard, Marek, Rendy=Rudolf), skvělé výsledky ve škole, dvě úžasné kamarádky, se kterými řeší všechna trable (Adélka a Andrea), .... Já nevím. Před těma čtyřmi lety jsem to žrala, ale teď už jsem asi trošku procitla ;) Je to čtení pro třináctileté holky, toť můj názor.