Originální název: Trading Up

Olympia
ISBN: 978-80-7341-709-3

Olympia 978-80-7341-709-3 486

Hrdiny románu jsou příslušníci newyorských horních deseti tisíc, obyvatelé světa, v němž nikdo není dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné místo mezi mocnými v království médií a zábavy. Janey Wilcoxová touží být na vrcholu. Poté, co se stává přední modelkou jisté významné agentury a získá si přízeň všemi obdivované lvice salonů, se konečně jí otevřou dveře do velkého světa… (Založil/a: Martas-tutu)

Petka10
  3. 9. 2012, 15:20
Opět i tenhle román od autorky doporučuji. Příjemné čtení, pro mě to ztráta času nebyla.
V klidu jsem si vychutnala příběh.
Mala_Tygrice
  21. 2. 2012, 15:47
Strašná strašná nuda. Je až s podivem, co tým scenáristů dokázal vykouzlit z nudné knihy Sex ve městě a udělat z ní fantastický seriál. U Krásy na prodej by to snad ani nedokázali. Už dlouho jsem nečetla nic tak otřesného. Janey je hloupá, naivní a nesnesitelná, ale má nám připadat úžasná a vtipná. Její manžel nebo kdo to vlastně byl byl idiot.
Pokud máte rádi ztrátu času a nudné příběhy pro nudné holčičky, sáhněte po této knize.
Dvě hvězdičky za to, že hlavní hrdinka má ráda značku Burberry a že to mohlo být ještě mnohem horší.
Martas-tutu
  7. 12. 2010, 21:22