Líbáš jako bůh

Líbáš jako bůh Originální název: Líbáš jako bůh

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2418-3

Knižní klub (2009) 978-80-242-2418-3 266

Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Problémy jejích blízkých ji však zaměstnávají natolik, že jí na vlastní život jaksi nezbývá čas. Přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za dramatických okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem a bláznivě se do něj zamiluje! Začíná příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah jak partneři, tak další členové rodiny. (Založil/a: baruberka)

moonchild
  21. 10. 2013, 14:41
Kniha,u které jsem se opravdu bavila a zasmála jsem se chvilkama pěkně od plic.M.Polednáková je prima spisovatelka.
Rosie5
  28. 9. 2016, 12:44
Knihy paní Poledňákové se velmi dobře čtou a jejich filmové zpracování je taky zdařilé. Výborně se u nich odreaguji a pobavím.
Jsou to knihy,ke kterým se ráda vracím .
MiriamBlahova
  7. 12. 2015, 14:24
Asi bych si knihu sama nekoupila... dostala jsem oba díly k narozeninám a překvapivě se mi líbily. Nejsem fanda současné české tvorby, ani milovník "nestárnoucích komedií" jako je s tebou mě baví svět. Na druhou stranu byl děj ze života... autorka ukazuje, že láska kvete v každém věku a současně se zaobírá dnešními problémy (nevěra, úspěchy kariéry, aj.)