Evoluce - podvod století

Evoluce - podvod století

Podtitul: Neandrtálci a další podvrhy lidských dějin, potlačovaná fakta, zakázané důkazy

Originální název: Die Evolutionslüge. Die Neandertaler und andere Fälschungen der Menschheitsgeschichte
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1731-7

Knižní klub (2006) 80-242-1731-7 268

Již v knize Darwinův omyl autor dokazoval, že žádná evoluce neproběhla a časová údobí s touto teorií spjatá jsou pojatá naprosto chybně. Od roku 1998, kdy knihu napsal, se již několik jeho předpovědí splnilo. Nově prováděné určování stáří v roce 2004 rovněž potvrdilo, že většina lebek neandrtálců řazených do starší doby kamenné je mladší až o 28 000 let, než se dosud předpokládalo. Z "nejstaršího Vestfálce" z paderbornských písků byl téměř přes noc "nejmladší Vestfálec", protože mu je jen 250 let. V této knize dr. Zillmer, ukazuje, že oficiální názory na historii lidstva, od nejranějších dob až po moderního člověka, se hroutí jako domeček z karet. Vymyšlená fakta, podvržená dogmata a neočekávaná záplava přesvědčivých nálezů, jež nám předkládají ortodoxní vědci, vytvářejí zcela jiný obrázek počátků historie lidstva, než jaká je skutečnost. (Založil/a: baruberka)