Smrt ve středu

Originální název: Smrt ve středu

Dokořán - 2009
ISBN: 978-80-7363-269-4

Dokořán (2009) 978-80-7363-269-4 256

Autor klade otázky s otevřeností, která opouští vymleté břehy takzvané politické korektnosti a se stejnou otevřeností na ně hledá odpovědi v naší a evropské současnosti a nedávné historii. Objevuje často až „detektivní“ souvislosti, které spoluurčují charakter a východiska naší doby a nabízí například i metodu, jak se bránit mediálním mystifikacím a manipulacím. A proč nám hrozí smrt právě ve středu? (Založil/a: Maftík)

Petr Hájek Petr Hájek
*23.10.1951

Machrovic
  20. 2. 2011, 15:33
Václav Klaus, i když se na něj za různé názory plive, se dokáže obklopit přemýšlejícími lidmi. Což je v téhle době rarita. Petr Hájek v knize popisuje systém oblbování lidstva a popisuje ho velmi pěkně. Velmi přesvědčivě. Nechat se oblbnout médii je tak jednoduché. Hledat si pro sebe informace a třídit si je vlastní hlavou pro moderního člověka tak těžké. Alternativní zpravodajství existuje a je záhodno mu věnovat zvýšenou pozornost. Bez něho se staneme jen snadno říditelnou střelou mířící do vlastních řad.