Z deníčku neobyčejné patnáctky

Z deníčku neobyčejné patnáctky Originální název: Z deníčku neobyčejné patnáctky

Víkend - 2005
ISBN: 80-7222-383-6

Víkend (2005) 80-7222-383-6 156

Nera, hlavní hrdinka nové knihy Sandry Lanczové s trochu temným a strašidelným námětem, není právě nejtypičtější patnáctileté děvče. Musí s maminkou již po několikáté měnit své stálé bydliště, v nové třídě se stane terčem posměchu třídní hvězdičky Mirky a aby toho nebylo málo, dějí se kolem ní různé podivné věci. Ve snu, který nedokáže odlišit od skutečnosti, vidí duchy a vlkodlaky, zamiluje se do kluka, který ji děsí a přitahuje zároveň. Je jisté, že mrazení v zádech zažijí spolu s hlavní hrdinkou i čtenářky. (Založil/a: a.habartova)

Ellis147
  27. 8. 2013, 9:31
Pěkná fantasy knížka o neobyčejné dívce "NEDOTKNUTELNÉ". Hodnotím na 4*-5*, ale přikláním se spíše k 5*.
Pajulinka
  7. 6. 2013, 20:24
Takhle knížka mi přišla od Sandry opravdu povedená!! Spousta lidí Sandru porovnává s její matkou - velmi úspěšnou spisovatelku Lenku Lanczovou. Sandra asi zpočátku chtěla jít žánrem v máminých stopách, ovšem fantasy by ji šli podle mě mnohem lépe..