Pozor, srdce muže!

Pozor, srdce muže!

Návrat domů - 2008
ISBN: 80-7255-096-9

Návrat domů (2008) 80-7255-096-9 184

Srdce muže: divoké, nebezpečné, neomezené, volné / Kniha o problémech výchovy chlapců v muže, o roli otců v ní a o úsilí žen i církví zbavit muže všech vášní a tím z nich udělat poslušné zženštilé bytosti.
Americký křesťanský poradce ve své nevšední práci plné příběhů „opravdových mužů“ nabízí svobodné nadechnutí všem těm, kdo ještě nepohřbili své touhy, neztratili chuť skutečně žít a stále ještě chtějí být tím, kým být skutečně mají. Kniha je provázena spoustou biblických citací dokazujících, že Bible - na rozdíl od církví - nezakazuje tři velké touhy každého muže: podstoupit boj, prožít dobrodružství a zachránit krásnou paní. (Založil/a: Maftík)

PiGiFr
  10. 12. 2013, 13:27
Tahle kniha mě velice překvapila. Ale nevím jestli pozitivně, nebo negativně. Je prostě zvláštní. Na jednu stranu sice hodně motivující k životu, ale na druhou stranu jakoby urážející a shazující. Místy mi i připadalo, že si dost protiřečí (- závislost a nezávislost apod.) Takže za mě 60%
Maftík
  11. 12. 2010, 18:21
Když jsem ji četl poprvé, brutálně mě dostala ...
tool
  8. 10. 2012, 21:21
Toto je kniha, ke které se pravidelně vracím. Skvělé a motivující čtení pro chlapy. Plný počet hvězd bez váhání.