Riskantní prázdniny

Riskantní prázdniny Originální název: Riskantní prázdniny

Chrysos 26 - 2009
ISBN: 978-80-903145-2-8

Chrysos 26 (2009) 978-80-903145-2-8 288

Hrdinkou románu s prvky sci-fi je dívka Anastasia. Vyrůstá v harmonické rodině a již odmalička touží navštívit a poznat Ameriku. Tento sen se jí splní, vydává se na cestu i přes to, že ji rodiče od dobrodružství zrazují. Anastasia tedy nastupuje do dálkového autobusu a od té doby se začínají dít zvláštní věci.
Na cestě z Las Vegas do Denveru si dívka všímá zářivé ohnivé koule na obloze, což pro ni představuje osudový zážitek. Anastasia je svědkem neobvyklého rozhovoru, ale nechápe, kdo by mohl hovořit, když všichni v autobuse spí. Doposud poklidná cesta tímto končí a spouští se lavina nečekaných událostí a zvratů. Cestující jsou nuceni bojovat o holý život bez šance na úspěch.
Mají jedinou cestu, která vede k záchraně, musí se neprodleně dostat k lidem. (Založil/a: Jary)

Jary
  11. 12. 2010, 22:14
Ten konec knihy Riskantní prázdniny - to mě dostalo.

---------------------

Normálně sci-fi nečtu, ale toto je napsáno tak živě a působivě, že si čtenář klade otázku, co když se to opravdu stalo? Já sama věřím, že se to muselo stát!Ten konec knihy Riskantní prázdniny - to mě dostalo.