Irsko

Originální název: Eyewitness travel guides - Ireland

Ikar - 207
ISBN: 978-80-249-0843-4

Ikar (207) 978-80-249-0843-4 416

Encyklopedický průvodce nové generace vám umožní maximálně využít pobyt - oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Tabulky "Nenechte si ujít" vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavosti V "Nezbytných údajích" doplněných obrázky se dozvíte, jak používat místní měnu, hromadnou dopravu a telefony Přehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovy Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodce Vyčerpávající informace o zábavě: divadla, hudba, filmy, kluby a aktivity pro děti Hotely, restaurace, kavárny a hospody ve všech cenových kategoriích ILUSTROVANÝ PRŮVODCE S KTERÝM NEZABLOUDÍTE! (Založil/a: dwarfik1)

moonchild
  13. 9. 2013, 13:23
četla jsem hodně průvodců Irskem a tenhle se mi zdá nejlepší.Hodně je tam popsáno a nakresleno tak jak se mi líbí na průvodci.
spirlice
  11. 9. 2013, 22:49
Edice Společník cestovatele je encyklopedický průvodce nové generace, který vám umožní maximálně využít pobyt - oceníte ho před cestou, během návštěvy i po návratu domů. Tabulky "Nenechte si ujít" vás upozorní na nejvýznamnější památky a zajímavosti. V "Nezbytných údajích" doplněných obrázky se dozvíte, jak používat místní měnu, hromadnou dopravu a telefony. Přehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovy. Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodce. Vyčerpávající informace o zábavě: divadla, hudba, filmy, kluby a aktivity pro děti. Hotely, restaurace, kavárny a hospody ve všech cenových kategoriích.
dwarfik1
  12. 12. 2010, 10:27
Jako vždy - skvělý průvodce plný informací, fotografií a nákresů. Rád si čtu, i když nikam nejedu. Na začátku je stručná historie Irska.