Komik se smutnýma očima

Komik se smutnýma očima

Podtitul: Tajemství života a nevyjasněné smrti Jiřího Hrzána

Originální název: Komik se smutnýma očima
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Formát - 2004
ISBN: 80-86718-36-0

Formát (2004) 80-86718-36-0 158

Jiří Hrzán byl zajímavý, rozporuplný člověk a hlavně ojedinělý herec. Jeho život a hlavně dodnes nevyjasněná smrt jsou pro mnohé zahaleny tajemstvím. Tato kniha poodhaluje za pomoci těch, kteří ho znali neblíže, tajemná zákoutí jeho životní i herecké dráhy. (Založil/a: skjaninka)

Hana Rychetníková Hana Rychetníková

Peetuliska
  24. 2. 2014, 16:11
Životopis mého oblíbeného herce Jiřího Hrzána, neuvěřielný životní příběh tohoto krásného chlapa a dobrého herce.

Strašně mě tato kniha dojmula, krásně napsané s dobovými fotografiemi.
navabaca
  8. 7. 2013, 18:35
Nikdy jsem neměl rád knihy o hercích a herečkách, považoval jsem je vždy za pokleslou literaturu. Bohužel ani vyprávění o mém oblíbeném Jiřím Hrzánovi mou nechuť k podobným knihám nezahnalo. Během četby jsem autorku div neproklínal za naprosto zbytečné a velmi rušivé zařazení dobových textů, velmi časté do očí bijící chyby v textu a místy lehce bulvární vyjadřování. Kniha by měla být spojována spíše s Činoherním klubem a totalitním režimem. Nudné a často nic neříkající a opakované výpovědi jiných herců a kolegů se zřídkakdy týkají přímo J. Hrzána. Zklamání z celé knihy dokončil šílený úryvek jeho horoskopu.
maurarita
  6. 7. 2016, 17:07
Krásný a zajímavý životopis našeho ojedinělého herce jehož život a hlavně smrt zůstane zahalena tajemstvím.