Dřevo krásných stromů

Dřevo krásných stromů Originální název: Dřevo krásných stromů

Grada - 2005
ISBN: 978-80-247-1193-5

Grada (2005) 978-80-247-1193-5 144

Krásná, výpravná publikace o dřevu a stromech je určena jak profesionálům, kteří se dřevem denně pracují - truhlářům, řezbářům, restaurátorům, architektům, tak i všem zájemcům o tento krásný materiál. (Založil/a: slide)

joohnny
  17. 11. 2012, 17:40
Souhlasím, pěkná a velmi zajímavá kniha. Nejvíce oceňuji bohatou charakteristiku jednotlivých dřev a stromů. Jedná se vlastně o takovou "stromovou encyklopedii". Jelikož jsou informace doplněny také vizuálními informacemi.
olca
  13. 11. 2012, 18:44
Moc pěkná kniha. Je plná informací o stromech a zpracování z dřeva z nich. Doporučuji milovníkům dřeva.
nouvis
  12. 11. 2012, 20:30
V knize je mnoho barevných fotografií stromů a již zpracovaného dřeva. Dřeva jsou zde zajímavě popsána (zpracování, tvrdost) a zařazena do skupin. Doporučuji.
michal74
  2. 10. 2012, 11:37
Kniha je velmi pěkně napsaná a obsahuje mnoho obrázkových ilustrací. Určitě je vhodná pro ty, co se chtějí dozvědět něco více o dřevu - kde daný strom můžeme najít, kdy kvete, ozdravné účinky, na výrobu čeho se hodí a mnoho dalšího...