Život po smrti: důkazy

Život po smrti: důkazy Originální název: Life after death

Ideál - 2010
ISBN: 978-80-86995-13-7

Ideál (2010) 978-80-86995-13-7 224

Je smrt naším koncem? Anebo, jak tvrdí autor bestsellerů Dinesh D'Souza, se ve světle nejnovějších objevů ve fyzice a neurologii, nejpřesvědčivějších filozofických dedukcí a nejvěrohodnějších teorií biologů a antropologů jeví představa posmrtného života jako značně reálná?
Kniha Život po smrti: Důkazy předkládá logické, vědecké argumenty pro to, že život po smrti je nejen možný, ale také velmi pravděpodobný. Má na své straně mnohem více důkazů než ateisté, podle nichž je smrt naším úplným a naprostým zánikem.
D'Souza provokativním způsobem mistrovsky kombinuje argumenty filozofické, fyzikální a biologické s pronikavým rozborem jednotlivých pojetí posmrtného života ve světových náboženstvích a ukazuje, proč je reálné, že Shakespearův "neznámý kraj" bude nakonec zmapován.
Kniha je volným pokračováním bestselleru Křesťanství a ateismus úplně jinak od téhož autora. (Založil/a: Maftík)

Dinesh D´Souza Dinesh D´Souza
*25.04.1961