Přišli a sežrali nás aneb Armageddon II jako akční krvák

Originální název: They came and ate us, Armageddon II: the B-movie

Talpress - 1998
ISBN: 80-7197-157-X

Talpress (1998) 80-7197-157-X 363

Pro všechny ty, jimž se líbil Armageddon jako muzikál, je připraveno pokračování, v němž planetě Zemi opět hrozí smrtelné nebezpečí tentokrát ovšem nikoli od mimozemských televizních producentů, ale od samotných sil pekelných, rozpoutaných novopečeným a vypečeným americkým prezidentem C. R. Wottochem. Oblíbený hrdina Rex Mundi je tedy nucen opustit idylickou budoucnost a vrátit se do krušné minulosti, aby společně s neúspěšným spisovatelem Jackem Dovestonem, poněkud již zetlelým Elvisem Preslyem a jeho nerozlučnou mluvící kapustičkou uvedl do pořádku porouchané Kolo dějin a zabránil tak opakování nukleární katastrofy. Druhý díl trilogie srší humorem ještě víc než díl první a pro všechny dosud nezodpovězené otázky je nalezeno logické vysvětlení. Vědecky založení čtenáři se navíc dovědí, jak to, že naše planeta obíhá kolem Slunce, a proč je dobré, aby mělo Kolo dějin funkci zpětného převíjení. (Založil/a: katovina)

Robert Rankin Robert Rankin
*27.07.1949