Čisté radosti mého života

Čisté radosti mého života
Originální název: Čisté radosti mého života

Šulc-Švarc - 2002
ISBN: 80-7244-090-X

Šulc-Švarc (2002) 80-7244-090-X 286

Román o osudech obchodníka s textilem, který se ujme opuštěné cirkusové lvice a přátelství se zvířetem ho uvádí do nečekaných humorných situací.
Neuvěřitelná dobrodružství obchodního cestujícího Nata Jessela, který nachází čisté radosti svého života při putování po venkovských osadách Arizony a Utahu ve společnosti lvice Eileen. Když na ni, poté co utekla z cirkusu, narazil u horského potoka, snažil se jí nejprve utéct, když si ale povšiml její vychrtlosti a opuštěnosti, nenechal ji samotnou a ona se mu za to mnohokrát odvděčila. (Založil/a: Nyangumi)

vladislaus
  12. 6. 2012, 18:52
Je to velice pohodové čtení, řekl bych až kýčovité. Já takové zrovna nemusím, ale věřím, že kniha si nadšené čtenáře určitě nachází.
Pend
  10. 2. 2013, 6:39
První díl oblíbené dnes již trilogie. Pohodová knížka. Objíždění rajónu se lvicí, nenápadné směřování Nata do svatby a jeho dosti naivní pohled na ženy, kde zejména s jednou si neví rady...
veronikamerika
  22. 4. 2013, 13:02
Rano jsem si ji otevrela, ze si jeste chvilku budu cist. A pak jsem myslela ze ji ani neodlozim a nebudu vstavat , ze chci jen cist a prozivat toulky a radosti s Natem . Za tuto knizku jsem s usmevem vyplazla dvacet dolaru v Chicagu.
kaciia
  28. 11. 2013, 19:25
Příjemné oddechové čtení, až jsem měla chuť si rozbalit stan a koukat u ohně na hvězdy.Celá trilogie je příjemným relaxem.
katt
  25. 9. 2011, 14:49
Jednoznačně moje nejoblíbenější kniha, resp. trilogie.
Čtu ji každý rok (nejméně jednou). I když vím co se bude dít dál, nikdy mě nepřestane bavit milý humor Jana Šmída.