Gridiron

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Mustang - 1997
ISBN: ISBN 80-7191-073-2

Mustang (1997) ISBN 80-7191-073-2 366

Gridiron – architektonická perla mezi giganty ze skla, oceli a betonu, která tvoří centrum Los Angeles. „Inteligentní budova“, kompletně řízená počítačem, kde se krása a technika spojily před lidskými zraky v dokonalou harmonii. Ale Gridiron je i něco víc… Několik dnů před slavnostním dokončením stavby v domě dojde k několika vraždám. Temný bůh zítřka se právě probouzí… (Založil/a: malc8k)

Tardis
  4. 11. 2014, 12:31
Obsahuje spoiler spoiler Přečetla jsem během několika hodin a jsem nadšená.
Gridiron pro mne představoval zajímavou sondu do "mysli" šílené umělé inteligence, která zabíjí, protože vnímá lidský život jako krátké překlenutí jejího přirozeného stavu-neexistence, ať už to znamená cokoliv: což je podle mne mnohem lepší myšlenka, než jakou disponuje většina beletrie.
Zpočátku pomalejší tempo a zbytečně rozveklé vyprávění, ale většina příběhu je psaná tak, že se čte rychle a snadno.
QUASTER
  1. 8. 2012, 15:03
Technothriller.Budova,řízená počítačem s umělou inteligencí.Dnes již mnohokrát vyzkoušené téma a Kerr je zvládl excelentně.