Rodinná pouta

Rodinná pouta

BB art - 2004
ISBN: 80-7341-352-3

BB art (2004) 80-7341-352-3 348

Romantické televizní seriály – jedni jimi opovrhují, druzí je nekriticky zbožňují a pokládají jejich hrdiny za postavy se skutečného, reálného světa. Vyčítat jedněm jejich opovržení a druhým jejich nekritičnost nemá smysl, vždy je třeba vzpomenout si na to, že každý z nás má jiný vkus a styl a že co se líbí jednomu, nemusí se nutně líbit dalším.

Pokud se vám ale seriál seriál televize Prima Rodinná pouta líbí, pokud sledujete příběhy bohatého Adama, chudé Evy, rodiny Rubešů, inženýra Krátkého a dalších hrdinů sester Bártů, je právě pro vás určena knižní verze seriálu – ta vyšla (zatím) v trojdílném kompletu, díl první vás uvede do děje a seznámí vás s hlavními postavami příběhu a ústřední zápletkou – nerovným vztahem Adama a Evy… (Založil/a: blancap)

Kateřina Bártů Kateřina Bártů
*1974

Jitka Bártů Jitka Bártů
*1974

kajas1993
  21. 8. 2012, 12:15
Proboha, vždyť je to jenom nenáročná oddychovka! Na první řadu "Rodinných pout" jsem se v televizi dívala se zaujetím, protože tehdy u nás nekonečné seriály teprve začínaly. Kdyby se mi seriál nelíbil, nečtu knihu. Takhle by to měl dělat každý.
spirlice
  23. 9. 2013, 19:52
Pokud sledujete příběhy bohatého Adama,chudé Evy,rodiny Rubešů,inženýra Krátkého a dalších hrdinů sester Bártů,je právě pro vás určena knižní verze seriálu,ta vyšla v trojdílném kompletu,díl první vás uvede do děje a seznámí vás s hlavními postavami příběhu a ústřední zápletkou,nerovným vztahem Adama a Evy…
Martas006
  19. 6. 2016, 18:24
Nejdřív jsem viděla seriál a pak jsem přečetla všechny tři díly a bavilo mě to. Byly rychle přečtené.