Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové

Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové
Originální název: Závislost nejen na lásce aneb Příliš otevřená zpověď Terezy Pergnerové

Ikar - 2006
ISBN: 80-249-0736-4

Ikar (2006) 80-249-0736-4 222

První vydání této knihy spatřilo světlo světa na jaře 2003. Když v prosinci 2002 Tereza prohlásila: "Jsem připravená celýmu našemu šoubyznysu natrhnout prdel. Už mě to fakt štve, když vidím, jak se prodávaj lidem emoce, který ale nejsou vůbec čestný a čistý! To se nedělá, tohleto opravdu ne! Je vážně nejvyšší čas, aby ses Pergnerová polehoučku, pomaloučku vrátila!" - ani ona sama netušila, jak velkolepý návrat ji o tři roky později čeká. Na vlastní kůži zažila své profesní znovuzrození. Do startu reality show VyVolení, v níž znovu zazářila jako excelentní moderátorka, se však v životě Terezy Pergnerové odehrálo ještě několik dalších zlomových momentů včetně několikaměsíční psychoterapie v komunitě Pocestný mlýn, kde se koncem roku 2003 "definitivně" rozloučila se svou drogovou minulostí. Poté postupně přicházely nabídky na spolumoderování módní show Osmany Laffity, křest CD Věry Špinarové a biografické knihy Marty Kubišové, samostatné rozhlasové pořady Rande a SuperStory na Frekvenci 1 a konečně moderování první a druhé řady VyVolených v televizi Prima. Největším osobním štěstím však pro Terezu bylo soudní rozhodnutí o navrácení syna Samuela do vlastní péče. (Založil/a: skjaninka)