Osudová zatáčka

Ottovo nakladatelství - 2002
ISBN: 80-7181-614-0

Ottovo nakladatelství (2002) 80-7181-614-0 327
Cesty (2002)

Miles Ryan se se smrtí své milované manželky stále nemůže vyrovnat, přestože od ní uplynuly již dva roky. Navíc mu dost dává zabrat sedmiletý Jonah, zvlášť když zjistí, že má ve škole velké problémy. Sejde se s jeho učitelkou Sarah, která je ochotna Jonaha doučovat. Sama má za sebou už jedno rozpadlé manželství kvůli tomu, že nemohla mít děti. A protože se též cítí opuštěná, sympatiím k Milesovi se příliš nebrání. Brzy se mezi nimi začne vytvářet silné pouto, ale vše se zamotá tím, že je Miles posedlý myšlenkou vypátrat řidiče, který zabil jeho ženu a ujel z místa nehody. Na jeho stopu ho přivede právě Sarah a tato skutečnost jejich začínající vztah značně zkomplikuje... (Založil/a: Bbrody)

Vendulik1
  21. 1. 2016, 9:59
Knihu, kterou jsem přečetla za jednu noc. Velice pěkně vyobrazené vztahy mezi lidmi. Tyto kniha, mě chytla od samého počátku.
JaninkaM
  5. 8. 2014, 0:25
Skvěle napsané! Prolnutí popisování příběhu a psaní deníku, téměř celou dobu neznámou osobou, je prostě super... Příběh, který Vás chytne a jen tak nepustí :) Je to už delší dobu, co jsem knížku četla, ale ráda na ní vzpomenu.