Hroši nepláčou

Motto - 2011
ISBN: 80-7246-167-2

Motto (2011) 80-7246-167-2 160
Motto (1996)

Tahle příšerná historka se mi stala před víc než dvaceti lety. Bylo to na silvestra. Nosila jsem tehdy dlouhé sametové šaty a stylizovala jsem se do obrazů dekadentních šlechtičen. Měla jsem vlasy vyčesané vzhůru, pořád jsem říkala "pardon" a milovala jsem Jendu. Milovala jsem Jendu tak náruživě, že i když jsem měla hnisavou angínu, rozhodla jsem se jet za ním do hor... (Založil/a: Antonín)

Buřinka
  23. 9. 2016, 8:04
Úžasné vyprávění ze života autorky a jejích přátel, kdy se nebojí dělat si srandu sama ze sebe ( a ještě o tom napsat knihu). Její knihy jsou krátké, odpočinkové a hlavně zlepší náladu.
gabce
  7. 3. 2014, 15:47
Halina umí dobře zachytit humor - né jednou jsem musela zvednou oči a zasmát se ... další otázkou je kolik % pravdy na tom všem je :)
VejaVenaVera
  11. 2. 2011, 19:24
Za humor bych dala i čtyři hvězdičky :) ale takto to bude stačit. Jenom by mě opravdu zajímalo, které z těch krátkých povídek jsou pravdivé. Že by všechny?