Originální název: A Caribbean Mystery

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2408-4

Knižní klub (2009) 978-80-242-2408-4 219
Vyšehrad (1972) 33-336-72 170

Slečna Marplová tráví prázdniny na ostrově St. Honoré u Karibského moře. Nikoho z fanoušků oblíbené hrdinky detektivních příběhů Agathy Christie jistě nepřekvapí, že nádherné počasí a překrásná přímořská scenérie jejímu zvídavému duchu nepostačují. Ani historky jejího společníka majora Palgravea ji příliš nezaumou. Zpozorní až v okamžiku, kdy se major pochlubí, že vlastní fotografii domnělého pachatele neobjasněné vraždy. Den nato je major nalezen mrtev. Od té chvíle si stará dáma věru nemůže stěžovat na nudu.

Agatha Christie Agatha Christie
*15.09.1890 - †12.01.1976

togaf
  4. 2. 2016, 9:37
Toto je jediná Agathina detektivka, ve které jsem uhádla vraha před jeho odhalením! Ano, jsem na sebe pyšná a uvědomuji si, že tento životní úspěch už nikdy nepřekonám.
delfinek
  31. 3. 2015, 14:57
Tolik vražd na tak krásném ostrově...opět jedy, ale aplikované zcela jednoduchou i když nepoužívanou cestou...a že se vydírání nevyplácí...
Josephine
  4. 2. 2016, 9:28
Klasická slečna Marplová - i když tentokrát v exotickém prostředí. V závěru jsem o ni v měla i trochu strach, ale jako vždy vše bravurně vyřešila (to snad není spoiler :)