Tajemství mužů, která by měla každá žena znát
Originální název: Secrets about men every woman should know

Columbus - 2009
ISBN: 978-80-7249-277-0

Columbus (2009) 978-80-7249-277-0 241
Eminent (2000)
Talpress (1992)

Přála jste si někdy, abyste ke každému muži dostala podrobný návod k použití? Takový "manuál" poskytuje čtenářkám (a nejen jim) PhDr. Barbara de Angelisová renomovaná terapeutka a odbornice na vztahy.
Nejde o učené filozofické či psychologické pojednání, ale o velmi přehledný a názorný popis toho, v čem se muži liší od žen (a v čem ne). A také o tom, jak se k nim máme chovat, jak s nimi komunikovat, jak se jim otevřít a jak je milovat, aby se oni na oplátku otevřeli nám a milovali nás. Dozvíte se, jak muži uvažují a proč tomu tak je. Zjistíte, jaké děláte chyby vy a jaké oni. A hlavně - pokud si tuto knihu přečtete, pokud se z ní poučíte, budete vědět, čeho se vyvarovat, co zlepšit, zkrátka stanete se ženou, jakou si přejete ve svém nitru být. A jakou již jste, jen jste o tom netušila. Muži nejsou zas tak odlišní, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud pochopíme sebe samé a pochopíme i jejich motivace, bude se nám spolu lépe žít. A o tom přece všechny vztahy na světě jsou, že? (Založil/a: zinas)