Originální název: The wedding

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2348-2

Ikar (2013) 978-80-249-2348-2 224
Ikar (2005) 80-249-0476-4 224

Wilson Lewis (zeť Allie a Noaha Calhounových ze Zápisníku jediné lásky) je úspěšný právník, ale v soukromém životě mu to začíná skřípat. Ačkoli má před sebou příklad nádherného manželství rodičů své ženy Jane, sám se nikdy doopravdy nenaučil projevovat city. V práci se mu dařilo a rodinu dobře zabezpečil, ale teď už děti vyrostly, odešly z domova a Wilson si po třiceti letech manželství bolestně uvědomuje, že si se svou ženou už nemá co říct. Je mu to líto, protože nikdy nepřestal Jane milovat, a v duchu si přiznává, že ji zanedbával. Zatouží přimět Jane, aby se do něho znovu zamilovala. Za pomoci velkorysého, moudrého tchána Noaha se rozhodne napravit svou dřívější nevšímavost a začne manželce chystat velkolepé překvapení v naději, že si opět získá její srdce… (Založil/a: spartik)

niknikita
  2. 5. 2015, 19:36
Přiznám se, že jsem od svého oblíbeného autora čekala víc. Americká romantika s příchutí manželské poradny...
Vendulik1
  21. 1. 2016, 10:06
Byla jsem hodně zklamaná po přečtení této knihy. Ke čtení jsem se musela nudit. Zatím nejslabší kniha, kterou jsem od tohoto autora četla.
Di.
  3. 7. 2014, 19:04
Určitě zajímavé, podle mne spíše pro střední a starší generaci, než pro mladé. Čte se dobře, jako všechny jeho knihy, ale nemá tak napínavý ( zajímavý ) děj. Je dobré ( ale ne nutné ) mít přečtenou knihu Zápisník jedné lásky, neboť její hlavní postava zde také vystupuje.
Koninka
  28. 12. 2013, 21:55
Neuvěřitelně čtivě napsaný a krásný příběh, který navazuje na Zápisník jedné lásky. Byla to moje první kniha od pana Sparkse a díky ní už mám v knihovničce osmou knihu od tohoto autora a neustále hledám další, protože jsem se do jeho stylu vyprávění zamilovala.