Zimní měsíc

Zimní měsíc Originální název: Wintermond

Brána - 2010

Brána (2010) 384

V tmavých zákoutích města se skrývají bytosti, které jsou tak temné a hrozivé, že si lidé jejich existenci raději nepřiznávají. Pro Metu, mladou pracovnici umělecké galerie, se brzy stávají strašnou skutečností. Po jedné vášnivé noci je neodolatelně přitahována k tajemnému Davidovi, jenž však střeží zlověstné tajemství: je ovládán vlčím démonem, který ho nechce pustit ze své smečky. Láska dvou mladých lidí ve městě, kde není možné důvěřovat stínům, začíná být smrtelně nebezpečná. (Založil/a: S.H.A.R.I.N.K.A)

Tanja Heitmann Tanja Heitmann
*1975

Florence
  14. 3. 2014, 18:13
Tato knížka by možná nebyla tak špatná, ale často mě velmi nudila a téma také nebylo bůhvíco. Četla jsem od autorky ještě jinou knihu a zjistila jsem, že je obsahově skoro stejná, jako tato, což svědčí jen o tom, že autorce šlo spíše o komerčnost, než o kvalitní čtenářský zážitek.
Judy
  6. 10. 2015, 21:04
Není to nejhorší, ale nemůžu ani říct, že je to nejlepší knížka. Mínus je, že mě místy nudila, ale plus, že sem obějila ,,nový druh'' vlkodlaka (pokud to vlkodlak je) a že sem měla co číst před spaním, ke zkrácení dlouhé chvíle a v MHD. Prostě mě moc nenadchla. Ale někomu se to třeba líbit může. Někdo má rád vdolky, jiný zase holky...