Smrtelný lék

Originální název: Deadly Company

Alpress - 1999
ISBN: 80-7218-173-4

Alpress (1999) 80-7218-173-4 360

Průlomový objev učiněný výzkumnou laboratoří nových léčiv mám nečekaně smrtelné následky.
JoAnn Raybunová je vynikající pracovnicí významné farmaceutické společnosti; Stacey Fordmanová se jako zanícená učitelka věnuje dětem v první třídě; Jess Lawrence žije sám se synem, pro jehož výchovu a ochranu udělá cokoliv. Brzy všechny tři donutí okolnosti, aby pátrali po příčinách toho, proč se chování dětí ze Staceyiny třídy tak náhle a nápadně změnilo.
Spojenými silami se pokusí odhalit záhadu a ocitnou se tváří v tvář bezcitným praktikám firmy, která se rozhodla uvést na trh novou, nebezpečnou látku, kterou nejprve vyzkoušeli na dětech. Společně pak rozplétají jemnou pavučinu spiknutí, upředenou v zasedacích místnostech výkonné rady společnosti, kde je vše podřízeno zisku a kde jsou lidé schopni použít všechno, aby skryli tajemství horší než smrt. (Založil/a: Modeus)