Ztracený vévoda z Wyndhamu

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-249-1446-6

Ikar (2010) 978-80-249-1446-6 288

Grace pracuje jako společnice obávané a nesmlouvavé vévodkyně vdovy z Wyndhamu a postupně se začíná smiřovat s myšlenkou, že ji v životě nic nečeká. Když se však objeví Jack Audley, vysloužilý kapitán a možná i pravý vévoda z Wyndhamu, obrátí se její život vzhůru nohama. Dokáže překonat vévodkynin odpor i vlastní obavy? Anebo si Jack vezme lady Amelii, která byla už v kolébce předurčena jako nevěsta pro vévodu? (Založil/a: slide)

Bloodym
  7. 12. 2013, 1:25
Tahle kniha Julie Quinnové pro mě byla zklamáním. Četla jsem ji dřív než Pana Cavendishe, takže to zklamání nepramení z toho, že to je dvakrát skoro to samé. Jack je tak šarmantí, že je až slizký a strašně umělý. Grace není špatná, ale ve srovnání s jinými hrdinkami Quinnové je to takové ošklivé káčátko, které se sice stane vévodkyní, ale v labuť se nepromění. Bavila jsem se při rozhovorech s Amélií a hlavně Thomasem a úplně nejvíc ve scénách s Jackovou a Thomasovou babičkou - to je dokonalá ježibaba.