Agónie a extáze

Originální název: The Agony and the Ecstasy

BB art - 2001
ISBN: 80-7257-609-7

BB art (2001) 80-7257-609-7 667

Michelangelo byl nejen umělec, ale všestranný génius. Jeho život může ukázat lidem všech národností a všech dob, co to znamená být skutečný umělec: svět, jejž vytvořil svým uměním, je věčný, takže dodnes ovlivňuje myšlení člověka. Jen málo z těch milionů lidí, kteří znají Michelangelovo jméno, ví o jeho dramatickém, bouřlivém životě nebo o téměř nepřekonatelných překážkách, s nimiž musel bojovat, aby přežil a uskutečnil své dílo . (Založil/a: Stirecka)

Rames
  12. 11. 2012, 16:31
Životopisné romány mám moc ráda ale Irving Stone se nestane mým oblíbeným autorem.
Rozvláčné popisy ekonomické a politické situace ve Florencii a Římě, nekonečné pletichy ve Vatikánu a podrobné instruktáže sochařství nemůžou uspokojit nikoho tak povrchního jako jsem já. Po Nesmrtelné ženě jsem tomuto spisovateli dala ještě jednu šanci , nevyšlo to . Možná Námořník na koni změní můj názor .Pokud ne, autor postoupí do nejtemnější poličky v knihovně a ta se jmenuje zapomění.
milhouse12
  24. 11. 2013, 20:26
Koupím tuto knihu. V prípade možnosti prodeje ma kontaktujte na emailové adrese mil.dousa@gmail.com

Dekuji
linilie
  15. 9. 2012, 17:12
Nevíte někdo prosím kde se dá zakoupit tato kniha??? Michelangelo je můj oblíbený umělec, proto bych si o něm chtěla rozšířit obzory. Děkuji