Vzpomínky John Lennon

Vzpomínky John Lennon

PRAGMA - 2006
ISBN: 80-7349-021-8

PRAGMA (2006) 80-7349-021-8 300

Tato sbírka, vydaná u příležitosti pětadvacátého výročí Lennonovy předčasné smrti, obsahuje vzpomínky lidí, jejichž život John Lennon ovlivnil, a projevy úcty k jeho životu a dílu od lidí, jež i nadále ovlivňuje. Kniha nabízí čtenářům málo známé a důvěrné informace o kulturní legendě, která pomohla změnit generaci mladých lidí. K přispěvatelům patří: Bono, Joan Baez, Harry Benson, James Brown, Peter Gabriel, David Geffen, Dennis Hopper, Elton John, Alicia Keys, Annie Leibovitz, Iggy Pop, Bonnie Raitt, Paul Reiser, Carlos Santana, Pete Townshend a mnoho dalších. (Založil/a: icekafe)

Yoko Ono Yoko Ono
*18.02.1933

Michelle8
  23. 9. 2013, 13:39
Johna Lennona miluju už od základky. Četla jsem o něm několik autobiografických knih a viděla hodně dokumentů. Tahle knížka je specifická tím, že na Johna můžeme pohlédnout očima jeho blízkých, kamarádů a fanoušků. Za mě určitě doporučuju!