Případ trhače jahod

Případ trhače jahod
Originální název: Erdbeerpflücker

CooBoo - 2010
ISBN: 978-80-7447-005-9

CooBoo (2010) 978-80-7447-005-9 360 brož.

Horký vzduch se tetelí nad jahodovými poli a trhači se v úpalu sklánějí k jednotlivým rostlinkám obsypaným červenými plody. A někde mezi nimi se skrývá vrah... Začala jahodová sezóna a Jana, Monika a Karol se těší na sladké prázdniny. Snad se i konečně objeví ten pravý, láska na celý život, dokud nás smrt nerozdělí. Některá úsloví se ale stanou nebezpečně pravdivá... (Založil/a: Avalon)

Monika Feth Monika Feth
*08.06.1951

Orina
  17. 10. 2012, 17:39
Knize kazí image obal, který vypadá jak z románku pro dospívající dívky. Uvnitř je ale velmi čtivá detektivka, která sice nepřináší žádné novoty, šoky a dechberoucí zvraty, ale přesto je podařená a člověk se u ní nenudí.
E Vů Na
  29. 10. 2013, 16:34
Knize kazí vzhled obal! To bych se shodla hned :) Ale uvnitř... Skvělá detektivka! :D Kdo by řekl ,že si vrah najde tak letní práci jako je "Trhač jahod"! :)
JuliaLampone
  12. 10. 2014, 20:33
Kniha je čtivá , ale dost naivní. Rozhodně se mi nestalo, že bych nemohla knihu odložit, protože by byla hodně napínavá. Nic moc prostě..