1001 alb která musíte slyšet, než umřete

1001 alb která musíte slyšet, než umřete

Volvox Globator - 2009
ISBN: 978-80-7207-721-2

Volvox Globator (2009) 978-80-7207-721-2 990

Po encyklopedii 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete přináší na český trh další publikaci z této řady, tentokrát věnovanou hudbě. Na 90 renomovaných hudebních publicistů sestavilo velmi reprezentativní přehled toho nejlepšího, co přinesla hudba za poslední půl století. Od vzniku rock and rollu v padesátých letech až po ty nejsoučasnější nahrávky. Je nám zde vývoj hudby prezentován na konkrétních příkladech nejlepších alb jednotlivých dekád. Nejnovější aktualizovaná verze pro rok 2009 se u nás na pultech objeví ve stejné době jako v domovské Velké Británii. (Založil/a: dwarfik1)

#hudba

Tanmut
  7. 7. 2012, 21:51
Pominu-li téměř ostentativní ignoraci či lépe neznalost asijské (nejen populární) hudby, několik hrubých faktických chyb (zvláště u hip-hopu) a pro mě poněkud nepochopitelnou trojnásobnou přítomnost Maddony, stále jde o četbu podobnou předvolebním letákům.