Nic není, jak se zdá

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-249-1482-4

Ikar (2010) 978-80-249-1482-4 368

Pohádka pro dospělé s trochou romantiky a magična, líčená poetickým a humorným jazykem. Ve fiktivním městě Tečka vykonává funkci starosty Tibo Krovič, vážený a laskavý muž. Tajně miluje svou sekretářku, nešťastně vdanou a osamělou Agathu. Přestože se díky šťastné náhodě začnou pomalu sbližovat, Tibo nedokáže přenést přes srdce, že by jako starosta měl mít poměr s vdanou ženou. Oba musejí překonat nejrůznější překážky, aby zjistili, že přece jen patří k sobě. (Založil/a: Avalon)

Aniccka
  3. 8. 2016, 7:14
Ze zacatku to vypadalo jako velmi prijemny pribeh nestastne zamilovaneho starosty a jeho sekretarky. Nakonec me kniha chvilemi nudila mnozstvim popisu veci ci prostredi. Nakonec Agatino zblazneni a premena v psa a zase uvedomeni si, ze bude normalni. Asi jsem moc narocny ctenar. Ale toto me vazne nenadchlo...
Tiny
  1. 3. 2014, 17:54
Když jsem knihu začala číst, nemohla jsem se rozhodnout, zda se budu u ní nudit nebo ne. Nakonec se ukázalo, že mě příběh z vymyšleného městečka s dobrým starostou Tibem a jeho sekretářkou Agathou strhl. Naplno jsem prožívala jejich příběh a zlobila se na Agathu, když se vrhla do náruče jiného :-)