Barry Trotter a Nestydatá parodie

Barry Trotter a Nestydatá parodie Originální název: Barry Trotter and the Shameless Parody

Fragment - 2006
ISBN: 80-253-0247-4

Fragment (2006) 80-253-0247-4 270

Od doby, co vydala J. G. Rollinsová svou nejslavnější knihu, Koláček mudrců, je Barry Trotter nejslavnějším kouzelníkem na zemi. A právě díky své slávě je mu dovoleno pobývat v Brkavicích i ve svých 22 letech. Davy hudlů obklopují Brkavickou školu a provolávají slávu svému idolu. Ten si mezitím užívá poflakování a život bez jakýchkoliv povinností.

Ale žádná idylka netrvá věčně a jak to tak bývá, schyluje se ke katastrofě. Začíná se připravovat film "Barry Trotter a Nevyhnutelný pokus o zisk" a pokud bude dokončen, bude to konec Brkavické školy. Hudlové ji zaplaví a doslova rozeberou na kousky. A proto natáčení musí být zastaveno! A kdo jiný než slavný Barry Trotter by se toho měl zhostit? Vydává se se svými přáteli, Žermionou Cringerovou a Lonem Measlym, na boj proti protivníku, který je mocnější než samotný Lord Valumart a jeho proradnost nezná mezí: Hollywoodu. (Založil/a: Maerlyn0)

Gustik5
  18. 4. 2012, 22:27
Kniha, která (překvapivě) paroduje Harryho Pottera. Bohužel mne tehdy, kdy jsem ji četl, ničím nezaujala a dosti mne nudila, tudíž nemám důvod se k ní někdy vracet. Slabé tři hvězdičky, za to, že to alespoň má jakousi hlavu a patu...