Kouzelné království na prodej/prodáno

Poprvé vydáno celosvětově: 1986

Classic - 1999
ISBN: 80-86139-19-0

Classic (1999) 80-86139-19-0 364

Ten inzerát vypadal jako všechny ostatní. Každoroční nabídka obchodního domu, který má pro každého něco. Potom se Ben Holiday podíval na jeho obsah a tento okamžik od základů změnil jeho další život.

Kouzelné království na prodej Landover – kouzelný ostrov plný dobrodružství zachráněný z mlh času, domov rytířů a poddaných, draků a panen, kouzelníků a čarodějů. Kouzlo se mísí s železem a rytířství je životním krédem pravého hrdiny. Všechny vaše představy se splní v tomto království z jiného světa. Jen jediná nit chybí v celé tkanině – Vy, abyste tomu všemu vládl jako král a nejvyšší pán. Utečte do svých snů a naroďte se znovu. Cena: $ 1 000 000. Osobní rozhovor a informace o majetku. Žádejte Meekse v jeho kanceláři.

Poté, co Ben koupí království, nastává ďábelská jízda z jednoho nebezpečí do druhého. O něčem se inzerát v žádném případě nezmínil. Landover je v ruinách a uchazeče o trůn čeká smrtící zápas s pánem démonů, ve kterém nemůže žádný smrtelník uspět… (Založil/a: meesha)

anishta
  30. 3. 2013, 7:06
Po dlouhé době jsem se rozhodla chopit se opět Brookse a musím říct, že mě vůbec nezklamal. Trošku mě vyděsil začátek, který se odehrává v dnešním světě (Chicago), ale po pár stránkách bylo vše "ok" a jsem moc ráda, že jsem se k Brooksovým příběhům vrátila.