Brigády duchů

Originální název: The Ghost Brigades

Classic - 2010

Classic (2010) 344

Anotace:

Brigády duchů jsou zvláštní útvary Koloniálních obraných sil (KOS), elitní jednotky, jejichž příslušníci jsou vytvořeni z DNA zamřelých a proměnění v dokonalé vojáky, vysílané na nejobtížnější mise KOSu. Jsou mladí, rychlí, silní a zcela postrádají lidské zábrany. * Vesmír je pro lidskou rasu nebezpečné místo – a stane se ještě nebezpečnějším. Tři rasy, se kterými lidstvo v minulosti bojovalo, se spojily, aby zabránily expanzi člověka do vesmíru. Jejich hlavní oporou se stal vědec Charles Boutin, který zná největší tajemství KOSu. Aby lidstvo přežilo, musí KOS zjistit, proč Boutin zradil. * Jared Dirac – klon, vytvořený z Boutinovy DNA – je jedinou osobou, která může poskytnout odpovědi. Jaredův mozek má mít přístup do Boutinovy elektronické paměti, ale když se zdá, že se pokus přenést Boutinovy vzpomínky nepodařil, Jared končí u zvláštních jednotek. * Jared splňuje představy o dokonalém vojákovi, ale na povrch pomalu začínají vyplouvat Boutinovy vzpomínky, a Jared intuitivně zjišťuje důvod, který vedl Boutina ke zradě… a pozná, že někteří nepřátelé lidstva myslí na daleko horší věci než na jeho porážku. (Založil/a: meesha)

illy
  23. 5. 2012, 7:23
Víc než důstojné pokračování ve kterém se dozvíme víc ze života speciálních jednotek KOSu. Po pomalejším rozjezdu nás čeká akce, které sice ubylo, ale rozhodně neubralo na čtivosti. K tomu přidejte i parádní konec a já už se těším na pokračování.