Vekslák 2 aneb Malý český bordel

Vekslák 2 aneb Malý český bordel Originální název: Vekslák 2 aneb Malý český bordel

Šulc-Švarc - 1993
ISBN: 80-85636-28-X

Šulc-Švarc (1993) 80-85636-28-X 475

Děj se odehrává v 90. letech 20. století v Praze. Román Vekslák 2 aneb Malý český bordel je volným pokračováním románu Vekslák. Hlavní hrdina Michal Najman je téměř po čtyřech letech propuštěn z vězení na amnestii a vrací se do zcela nových poměrů, které se vytvořily po listopadu 1989. Počáteční snaha vést uspořádaný život mu dlouho nevydrží. (Založil/a: Flegmous)

LadysR2
  14. 3. 2013, 15:35
Lepší 2/5. Byl jsem zvědavý na porevoluční Najmanovy osudy. A spíš zklamání. Sice jsem dočetl, ale v očekávání, že teď se to konečně stane. Teď mě to chytne a už nepustí. Nestalo se. A další knihy od Frýborta už číst vážně nebudu
pove
  1. 1. 2012, 14:01
Naprostá degradace Veksláka (jedničky). Nesmyslné, hloupé, naprosto nechápu, proč to autor udělal. Četla, nedoporučuji, je to komedie.
Hami37
  5. 1. 2012, 19:52
Naprosto dokonalé od začátku do konce.. Zápletka, postavy, promyšlenost děje. Když jsem tuto knihu dočetla, nevěřila sem.. Považuji ji za jednu z mých nejoblíbenějších!
MeatFly15
  23. 1. 2012, 13:55
četl jsem všechny tři díly Veksláka a musim říct, že je to nejlepší kniha co jsem kdy četl, ať to byla jednička, nebo malý český bordel, nebo a po nás potopa, všechny jsou super a krásně na sebe navazujou