Vekslák 3. A po nás potopa

Šulc-Švarc - 2005
ISBN: 80-7244-156-6

Šulc-Švarc (2005) 80-7244-156-6 535
Šulc-Švarc (1995)

Věčný smolař Michal Najman, se při cestě za vysněným bohatstvím opět setká s nekalým ochráncem spravedlnosti doktorem Marešem a s dávnou láskou Ivankou. Pro Michala to má zvláštní příchuť, neboť už poznal, že cesta do ráje blahobytu je plná nevyhnutelných špinavostí.
Tentokrát se Michal ocitne ve světě finančníků, kteří ho vtáhnou do zákulisí podezřelých obchodů se zbraněmi, ale dostane se i mezi opatrné české podnikatele, kteří se ve vší počestnosti perou o lukrativní veřejné zakázky. Kdo chce plout v těchto kalných vodách, musí umět legalizovat vše, co se mu kdy podařilo výhodně získat, ale v tom není Michal právě šikovný. Proto si musí pomoci jinak.
Hrdinům dobrodružného románu se v patách valí potopa a do posledních kapitol zůstává na vahách, koho zničí. (Založil/a: Flegmous)

pove
  1. 1. 2012, 14:01
Naprostá degradace Veksláka (jedničky). Nesmyslné, hloupé, naprosto nechápu, proč to autor udělal. Četla, nedoporučuji, je to komedie. Stejně jako Vekslák 2 aneb Malý český bordel.