Nylonový anděl

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Triton - 2008
ISBN: 978-80-7387-063-8

Triton (2008) 978-80-7387-063-8 344

Postapokalyptický svět, kde jen bohatí žijí v bezpečí a ostatní můžou jít k čertu, naučil Parrish užitečnou taktiku, jak přežít. Například to, že nesmí zkřížit cestu Jamonu Mondovi. Co si však počít, když objevíte příležitost, jak z tohoto světa uniknout? (Založil/a: t0mas)

#novela
Marianne de Pierres Marianne de Pierres
*1961

Jacinda
  4. 6. 2016, 20:48
slabota a slátanina v jednom. kniha má určitý potenciál, ať už je to děj odehrávající se v Austrálii, nebo neotřelá hrdinka, která se vymyká trendům. Nicméně za celou dobu jsem si bohužel nedokázala udělat představu o podobě světa...pletou se mi místní názvy i obyvatelé. Hrdinka je spíš protivná, rozhodně mi nepřirostla k srdci. Resp. žádná z postav, až na to gay duo, především Ibis. Navíc příběh s časem kombinuje přehnanosti a parazit to podle mě zazdil. Pár nelogičností (nepochopitelné pouto k Bras porušující chování postavy...) spojené s klišém (bohaté a čisté Vivacity) dělají knihu enormně......nepoutavou. pokud budu číst další díly, tak jen ze studijních důvodů